Zachwyć przyszłych klientów wspaniałymi grafikami - choć nie jesteś grafikiem...możesz to zrobić!

Założyłaś swój biznes, a może dopiero myślisz o własnej działalności gospodarczej?

Wcale Ci się nie dziwię: w końcu niemal każdy z nas marzy o osiągnięciu zawodowego sukcesu, a marzenia są po to, by je spełniać. Zrobisz to tylko wtedy, gdy weźmiesz sprawy w swoje ręce!

No dobrze, ale podstawowe pytanie brzmi:

Jak przyciągnąć do swoich usług większe grono odbiorców i tym samym zwiększyć przychody?

A co, gdybym powiedziała Ci, że znam na to pytanie odpowiedź….? 🙂

A znam dlatego, że sama przerabiałam ten temat. Kilka lat temu postawiłam wszystko na jedną kartę i założyłam swoją firmę: jest to działalność prowadzona on-line, za pomocą pracy zdalnej, a więc być może nasze branże są nawet podobne.

Byłam podekscytowana i zmotywowana, ale mimo wielkich starań, wciąż wyniki mojej pracy nie były takie obiecujące jakbym chciała…

Czy to brzmi dla Ciebie znajomo? Odczuwalne podekscytowanie i nagle  spadek energii i motywacji? Poirytowanie, zły humor, ciągłe spoglądanie czy aby grono odbiorców na social mediach, blogu czy stronie internetowej, nie powiększyło się?

Są to uczucia ludzkie i naturalne, jednak możesz wyzbyć się ich w prosty i szybki sposób! 

Odmienić Twój los i pomóc Ci w zwiększeniu sprzedaży Twoich usług mogą…

Ciekawe, wzbudzające zainteresowanie GRAFIKI!

Tak, to nie żart. Dobra grafika ma ogromne znaczenie dla Twojego biznesu.

I nie odwracaj wzroku, odrzuć zniechęcenie. Mogę Cię zapewnić, że atrakcyjne grafiki stworzysz  samodzielnie – bez konieczności zatrudniania profesjonalnego grafika czy posiadania doświadczenia w tej branży.

Brzmi surrealistycznie, niczym bajkowa opowieść? Być może. Jednak daję Ci gwarancję tego, że nauczysz się tworzyć samodzielnie grafiki, na które z łatwością przemycisz cząstkę siebie i swojej firmy…

Odrzuć więc sny o prężnie rozwijającym się biznesie - i zacznij działać!

Dobrze przecież wiesz, że scrollując Facebooka czy Instagrama, zatrzymasz się przy tym zdjęciu czy grafice, która wywoła w Tobie pewne emocje.

Chcesz wywoływać te emocje u swoich odbiorców, a także u nowych osób, które dopiero mają poznać możliwości Twoje i Twojej firmy?

ZNAM ROZWIĄZANIE!

Pomoże Ci w tym praktyczny, profesjonalny kurs Canva, dzięki któremu zgłębisz najważniejsze umiejętności. 

Ukończ kurs i daj sobie trochę czasu na niezbędną praktykę, a niebawem tworzenie grafik na social media, bloga czy nawet tworzenie samodzielnie E-BOOKÓW stanie się dla Ciebie łatwe, niczym przysłowiowa BUŁKA Z MASŁEM!

“No dobrze, powodzenie w biznesie ma dla mnie ogromne znaczenie. Czego mogę się spodziewać po zakupie szkolenia z obsługi Canvy?”

Canva-logo
Nauczysz się obsługiwać jeden z najbardziej popularnych programów do tworzenia grafik. Przejdziesz przez tę naukę razem ze specjalistą, który pokaże Ci i dokładnie wyjaśni, w jaki sposób poruszać się po Canvie ze swobodą, przyjemnością, w jaki sposób bez problemu wyrażać siebie na tworzonych grafikach!
Karolina Kępka
autorka kursu

Plan kursu:

Zapisz się na kurs
Obsługi Canvy

promocja
299 zł

69 zł

jednorazowo
Kto przekaże Ci swoją wiedzę?

Karolina Kępka

Mimo liczny osiągnięć zawodowych, pozostała naturalna i sympatyczna: w końcu za cel postawiła sobie podejście do marketingu od LUDZKIEJ strony. W taki sposób prowadzi też swoich klientów: po ludzku, bez zadęcia.

Od 2017 roku jest właścicielką agencji marketingowej. Od 2018 roku współpracowała, między innymi z Magdaleną Pawłowską, a także pomagała małym biznesom stworzyć kursy on-line. Marketingu i sprzedaży uczyła się od Taia Lopeza, Granta Cardone czy Billego Gene oraz wielu polskich nazwisk.
Nie ma znaczenia, czy założyłaś już własny biznes czy też dopiero planujesz to zrobić: umiejętność tworzenia zachwycających grafik przyda Ci się na każdym etapie drogi zawodowej. Wiem o czym mówię, zaufaj mi.

Nie zwlekaj – bo po co? Odmień wizerunek swojej firmy w sieci jeszcze przed NOWYM ROKIEM!
Zyskaj nowe umiejętności i działaj…to już ta pora! Sukces nie będzie czekał na Ciebie w nieskończoność.

Zapisz się na kurs
Obsługi Canvy

promocja
299 zł

69 zł

jednorazowo