Jak skutecznie i z łatwością operować wordpressem, nie będąc informatykiem?

A gdybym powiedziała Ci, że wcale nie musisz zatrudniać profesjonalisty i wydawać niebotycznej sumy na tego typu usługę…

Wiem, co jest rozwiązaniem na Twoje zmartwienia, frustrację, na Twoją niepewność.

To rozwiązanie jest w Tobie!

Naprawdę! Jesteś w stanie SAMODZIELNIE stworzyć własną stronę internetową, a nawet prowadzić sklep internetowy czy dokonywać optymalizacji SEO!

Samodzielnie

Jakbyś poczuła się, tworząc samodzielnie, od podstaw własną stronę internetową - dokładnie taką, jaką sobie wymarzyłaś?

Profesjonalnie

Co zmieniłaby profesjonalna strona internetowa w Twoim biznesie?

Sklep internetowy

Jakie korzyści płynęłyby z założenia sklepu internetowego?

Własny blog

Jak wspaniale byłoby prowadzić bloga ze swoimi przemyśleniami na tematy związane z branżą, w jakiej się specjalizujesz? I to bloga, składającego się z wpisów zoptymalizowanych pod kątem tego tajemniczego SEO!

Na pewno poczułabyś ogromną motywację do działania, chęć do samorozwoju, odczulabyś realną szansę na pięcie się w górę i zdobywania kolejnych celów!

Wiem, że brzmi to wspaniale i wręcz surrealistycznie. To jednak rzeczywista szansa na pchnięcie swojego biznesu DO PRZODU!

Ale jak się tego nauczyć?

Nie trzeba wypożyczać dużej ilości poradników czy książek specjalistycznych…odpowiedzią na Twoje marzenia o profesjonalnej stronie internetowej jest…

Kurs Obsługi WordPress

To jednak nie jest zwyczajne szkolenie. To jedna z najlepszych opcji, która da ci gotowe rozwiązania, profesjonalną wiedzę, cenne umiejętności!

Plan kursu:

Zapisz się na kurs
Obsługi WordPress

promocja
299 zł

69 zł

jednorazowo

Autorem kursu jest

Dariusz Pichalski

Od niego można czerpać nieskończoną moc inspiracji. To twórca największego w Polsce kanału Youtube dotyczącego tworzenia stron internetowych na WordPress. Jest także certyfikowanym specjalistą Google z zakresu reklamy w wyszukiwarce Google. Twórca autorskiej platformy szkoleniowej eakademia.online oraz publicysta. 

Z nim WordPress nie wygląda już tak strasznie!

Jeśli nadal się wahasz, wyobraź sobie siebie za jakiś czas...

Po ukończeniu kursu

Zakładasz samodzielnie swoją stronę internetową, co napawa Cię dużą satysfakcją i po prostu dumą z samej siebie. To uczucia, które dodadzą Ci motywacji i chęci do dalszego działania. Prowadzisz rzetelnie wpisy na stronę, ukazując tym samym wartości, jakimi kierujesz się w swoim biznesie oraz wzbudzasz sympatię i zaufanie klientów.

Twoja popularność w sieci wzrasta: wpisy jak i strona są dobrze zoptymalizowane pod kątem SEO (a zrobiłaś to samodzielnie!), przez co przyciągasz do siebie coraz więcej osób.

Zgłaszają się do Ciebie nowi klienci, a Ty z uśmiechem na twarzy i zadowoleniem wykonujesz coraz więcej zleceń, ulepszając w wolnych chwilach swój wizerunek w sieci.

Bez kursu

Wciąż będziesz marzyć o profesjonalnej stronie internetowej. Przeglądanie stron konkurencji sprawi, że będziesz odczuwać coraz większą zazdrość, frustrację i irytację.

W końcu zdecydujesz się na skorzystanie z usług profesjonalisty, jednak wycena tej usługi nie będzie Cię satysfakcjonowała. Masz przecież tyle pilniejszych wydatków…

Tłumione uczucia wpędzą Cię w zły humor. Spadnie Ci energia i motywacja do działania - dla Ciebie biznes bez profesjonalnej strony, to nie to. Nie będziesz mieć ochoty na dalszą aktywność i rozwój - przecież to i tak bez sensu…

Wybierz więc mądrze, którą drogą chcesz podążyć!

Jeśli zależy Ci na rozwoju własnego biznesu – zacznij działać! Uwierz w siebie i własne możliwości: podaj sobie pomocną dłoń i zapisz się na kurs WordPressa!

Moment nigdy nie będzie bardziej idealny niż teraz. Cenne minuty cały czas upływają – spełnij swoje marzenia jedną słuszną decyzją!

Zapisz się na kurs
Obsługi WordPress

promocja
299 zł

69 zł

jednorazowo