Poznaj nasz zespół! Poznaj nasze pasje i ścieżki kariery.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kursy z Social Media, WordPress i kurs przygotowujący Wirtualne Asystentki do rozpoczęcia swojej kariery.

Oto My:

Karolina nauczy Cię profesjonalnej obsługi Canvy i pokaże Ci możliwości Facebooka oraz Instagrama, o których nie miałaś pojęcia.

Kim jest Karolina?

  • Od 2017 roku jest właścicielką agencji marketingowej,
  • Pomagała małym biznesom stworzyć ich kursy on-line,
  • Marketingu i skutecznej sprzedaży uczyła się u Taia Lopeza, Granta Cardone, Billego Gene i wielu innych, polskich specjalistów!

Jeśli jesteś ciekawa jaki potencjał mają w sobie Canva  oraz Facebook i Instagram, i jak je wykorzystać, koniecznie sprawdź to w naszym kursie !

Przekonaj się jak konkretnie i bez przelewek Karolina opowiada o tych  niezbędnych narzędziach dla Twojego biznesu 🙂

Dariusza Pichalski opowie Ci wszystko co ważne o WordPressie.

Jest on twórcą największego w Polsce kanału na Youtube dotyczącego tworzenia stron internetowych na WordPress. Stworzył autorską platformę szkoleniową eakademia.online.

Jest również certyfikowanym specjalistą Google z zakresu reklamy w wyszukiwarce Google oraz publicystą – między innymi dla Forbes.pl.

Jego osiągnięcia robią wrażenie!

Z WordPressem prowadzenie Twojej firmy będzie o wiele prostsze!

Łukasz Zegar. Nauczy Cię skutecznej samoorganizacji. Od 20 lat jest aktywnie związany ze sprzedażą jako handlowiec, menedżer i dyrektor handlowy. Od ponad 10 lat prowadzi szkolenia dla handlowców, menedżerów, właścicieli firm. Ukończył szkołę coachów jako Certyfikowany Coach ICF ACC.

Pomaga menedżerom i właścicielom firm w rozwoju firm i życia prywatnego. Jeśli ktoś ma Cię zmotywować do zmiany i działania: to właśnie on!

Kolej na założycielkę PracaHomeOffice, Kasię Yüce, która z pasją pragnie pomóc Tobie w spełnieniu Twoich zawodowych marzeń.

Z wykształcenia jest pedagogiem i od ponad 10 lat jest dyrektorem firmy Eduka Center. ‍

Jest autorką kwalifikacyjnego kursu na opiekuna w żłobku, od lat prowadzi szkolenia dla żłobków, przedszkoli, pedagogów i rodziców.  

Projekt PracaHomeOffice powstał z jej doświadczenia w pracy zdalnej. Współtwórczyni kursu dla Wirtualnych Asystentek opowie Ci od czego zacząć pracę zdalną, podpowie gdzie szukać zleceń, jak skutecznie wycenić swoje usługi oraz jak profesjonalnie współpracować z klientem.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze właściwej ścieżki rozwoju: na pewno pokaże Ci jak to zrobić!

Autorzy kursów to, przede wszystkim, praktycy, którzy doświadczyli korzyści płynących ze znajomości narzędzi o których mówią. Wiedzą jak je umiejętnie wykorzystać w biznesie, aby osiągnąć sukces i pragną się nią z nami podzielić.

Doskonale zdają sobie sprawę jak wygląda praca zdalna i na co zwracać uwagę w początkowej drodze kariery Wirtualnej Asysty.

Dlatego nie zwlekaj i zainwestuj już dziś w swój rozwój. Jeśli już pewne umiejętności posiadasz to możesz je jedynie uzupełnić dobierając sobie wybrany kurs.

Przekonaj się jakie możliwości tworzą nasze kursy – wszystkie znajdziesz TUTAJ.

Zobacz nas także na Facebooku – KLIK oraz na Instagramie –  KLIK.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *