TEAM – Praca Home Office

Nasz zespół składa się z ludzi pełnych pasji. Od lat pracujemy zdalnie i uwielbiamy to: wiemy, że pracując on-line również można się prężnie rozwijać, a my jesteśmy tego najlepszym przykładem.

Praca home office to nasz kolejny projekt – od 2009 roku działamy na rynku, szkoląc tysiące osób z całej Polski. Prowadzimy kurs na opiekuna w żłobku w formie on-line, a na platformie Eduka Center oferujemy szkolenia z tematyki pedagogicznej, które wyróżniają się spośród innych na rynku – głównie praktyką, na którą stawiamy podczas szkoleń (nasze kursy to w 90% praktyka, a w 10% teoria).

Mocno angażujemy się w rozwój: czy to nauczycieli, opiekunów, rodziców czy właśnie osób, które pracują zdalnie! Dlatego właśnie powstał projekt PRACA HOME OFFICE.

Chcemy pokazać ludziom, że praca zdalna daje wiele możliwości rozwoju, dzięki niej można osiągać niesamowite efekty, jednocześnie pozostając…wolnym 😉

Naszym celem jest uświadomienie, motywowanie i inspirowanie osób, które chcą – bądź które już pracują – zdalnie.

Co więcej, planujemy stworzenie kursu on-line w zakresie pracy jako Wirtualna Asystentka, a także kursów specjalizacyjnych, np. kursu z Canvy, zarządzania czasem, itp.

Nasze doświadczenie zdobyte podczas wielu lat pracy zdalnej pozwala nam na stworzenie tego typu szkoleń – co ważne z punktu widzenia kursanta: jesteśmy praktykami, a nie teoretykami! Na kursach poruszymy kwestie, które są potrzebne na rynku, a które nie są brane pod uwagę w innych kursach tego typu.

Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym zarówno początkująca WA jak i ta pełna doświadczenia znajdzie coś dla siebie!