30 DARMOWYCH NARZĘDZI POLECANYCH PRZEZ WIRTUALNE ASYSTENTKI

Idealny dla początkujących

Dopiero zaczęłaś / zacząłeś pracę w roli WA?

Ten PDF to dla Ciebie idealne rozwiązanie, które dostarczy Ci cennej wiedzy! Znajdziesz w nim wszystkie informacje niezbędne do rozpoczęcia swojej działalności w sposób efektywny i owocny!

Idealny dla doświadczonych

Pracujesz w roli WA już od dłuższego czasu, jednak nadal masz problem ze znalezieniem klienta, organizacją swojego czasu, czy po prostu chcesz się czegoś nowego dowiedzieć, jednocześnie poszerzając swoją wiedzę i umiejętności? Ten PDF jest dla Ciebie!

Dzięki darmowemu PDF dowiesz się jak:

Tworzyć grafiki

Logo, grafiki na Social Media, czy obródka zdjęć do umieszczenia na stronie internetowej to tylko kilka z umiejętności, których będziesz potrzebować na swojej drodze, jako WA.

Zautomatyzować pracę

Wysyłasz dużą ilość maili w ciągu dnia? Lubisz upraszczać sobie życie, zamiast je utrudniać? W takim razie opisane narzędzia do automatyzacji i wysyłki mailingu z pewnością Ci się przydadzą.

Rozliczać się

Czas to pieniądz.. znasz to powiedzie? Zdecydowana większość WA rozlicza się na podstawie roboczogodzin. Dlatego warto znać narzędzia, które pomogą Ci je zliczyć.

Zorganizować pracę

Znasz to uczucie, gdy masz tyle rzeczy na głowie, że nie wiesz od której zacząć? Umiejętne zarządzanie czasem to klucz do sukcesu! W PDFie zapoznasz się z kilkoma narzędziami, które Ci w tym pomogą.

Zabezpieczyć się

Pomagasz swoim klientom w sprawach administracyjnych, znasz hasła do kont w Social Mediach, czy skrzynki mailowej? W PDFie znajdziesz odpowiedź, jak je zabezpieczyć przed hakerami.

Komunikować się

Wirtualne Asystentki współpracują z różnymi klientami równocześnie. W PDFie przygotowaliśmy dla Ciebie kilka narzędzi, które pomogą Ci w uzyskaniu szybkiej odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Życzymy Ci udanej lektury!